Medalid ja karikad – auhinna elegants, mis kestab läbi aegade

Võta meiega ühendust!

Kõige erilisemad medalid ja karikad on need, mis suudavad pakkuda rõõmu ka paljude aastate pärast. Olgu tegemist suurte või väikeste saavutustega, nende tähistamine on hindamatu väärtusega. Veendu, et mälestusväärne medal või karikas hoiab neid hetki alati elus.

karikad ja medalid

medalid ja karikad

Medalid ja karikad: mida silmas pidada valimisel?

Kui mõelda medalile, kerkib tihti silme ette õhuke, kullakarva riba. Karikat meenutades aga kujutame ette samas toonis anumat. Nende saamine toob kahtlemata rõõmu – märk sellest, et midagi on õnnestunud – kuid vaid mõne aasta möödudes hakkavad tavalised medalid ja karikad kuhjuma ning varsti ei meenuta enam, mis saavutuse tunnistajaks need olid. 

Meie arvame, et medalid ja karikad peaksid olema ainulaadsed, mis juba esmapilgul annavad aimu sündmuse iseloomust. Need peaksid olema mitte ainult visuaalselt kaunid, vaid ka väärikad, tagades, et isegi need, kes auhinna saamisega otseselt seotud pole, hindaksid seda kõrgelt.

Miks valida puidust karikad ja medalid?

Puit on ainulaadne oma loomuliku mustri ja tekstuuri poolest, pakkudes ilu ja väärikust. Me lisame sellele oma unikaalse disaini ja kvaliteetse valmistamise. 

Pole vahet, kas teie unistuseks on väikesed või suured karikad, puidust karikate valmistamine on midagi, mida naudime ja milles oleme tõeliselt osavad.

medalid

auhinnad

Karikate tellimine ja karikate müük

Eritellimusel valmistatud karikad ja medalid kindlustavad alati ainulaadsuse. Paljud peavad kohandatud karikate ja medalite tellimist kalliks ja aeganõudvaks, kuid tegelikkuses ei pea see paika. 

Need auhinnad demonstreerivad suurepäraselt pühendumist ja meie teenusega on karikate ja medalite tellimine ning karikate müük lihtne ja kiire. Sinu esitatud ideed või kavandid on meile piisavad, et luua esmane visand ja seda ühes sinuga täiustades jõuda perfektse tulemuseni.

Puidust auhinnad: erinevused ja eelised võrreldes traditsiooniliste materjalidega

CNC freesimine, lõikamine ja graveerimine muudavad iga kavandatud disaini käegakatsutavaks. Tänu freesimisele võib saavutada ainulaadse disaini, samas CNC graveering võimaldab auhinnale kanda ka kõige detailirohkemaid või keerukamaid mustreid. 

Auhinnad, nagu medalid ja karikad, võivad olla valmistatud erinevatest puiduliikidest nagu kask, saar, mänd, kuusk ja tamm, mis on populaarseimad valikud. Valikus on ka vineer, olgu see siis veekindel või niiskuskindel, samuti saab määrata materjali paksuse ja viimistlusviisi.

karikate müük

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

puidust karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

suured karikad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Karikate tellimine

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

karikad - karikate müük

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.