Karikad – karikate tellimine: Kuidas valida täiuslikku auhinda?

Võta meiega ühendust!

Kas on olemas paremat viisi oluliste saavutuste esiletõstmiseks kui kinkida silmapaistva panuse eest asjaosalistele karikad? Need, kes saavutuse järel medalid ja karikad vastu võtavad, tunnetavad sügavat rahulolu oma jõupingutuste eest. 

Meilt karikate tellimine ja karikate valmistamise protsess võimaldab auhindu personaalselt kohandada, mis tähendab, et iga karikas saab olema unikaalne. 

See motivatsiooni lisav element julgustab ka esikohtade saavutajaid edu kursil jätkama.

karikate tellimine

karikad

Medalid ja karikad: Visiooni ja eesmärkide realiseerimise vahendid

Karikad ja medalid inspireerivad selge eesmärgi poole püüdlema, andes füüsilise tähenduse igale saavutusele. Auhinnaks unikaalsete karikate tellimine suurendab eesmärgi saavutamise väärtust auhinnasaaja jaoks. 

Tänu sellele, et teenusena on olemas karikate müük, mis võimaldab eritellimusi, on igaüks võimeline looma täiusliku tunnustuse, mis sobib mistahes üritusega alates spordivõistlustest kuni akadeemiliste konkurssidena. Kvaliteetsete karikate tellimine muudab iga hetke eriliseks.

Sära ja au: karikad ja auhinnad, mis tõstavad esile iga saavutuse

Karikate tellimine ja karikate valmistamine just oma tiimi jaoks võivad toimida tunnustusena erinevatele rollidele ja saavutustele organisatsioonis, mitte ainult konkreetsetele võitudele. Iga meeskonnaliige, oma unikaalsete oskuste ja panusega, väärib esiletõstmist. Medal ja karikad on suurepärased vahendid nende panuste tunnustamiseks, motiveerides igaüht veelgi enam oma oskusi täiendama ja mõistma oma rolli ühises edus.

karikate valmistamine

karika tellimine

Karikad tunnustavad jõupingutusi ja vaeva

Töötajad ja sportlased näitavad üles märkimisväärset pühendumist ja visadust, investeerides oma aega ja energiat soovitud tulemuste saavutamiseks. Nad osalevad aktiivselt koolitusprogrammides, et arendada oma oskusi, pühendades sellele palju isiklikku ressurssi. 

Isikupäraste karikate valmistamine ja nendega jõupingutuste eest tunnustamine toimib olulise motivatsioonina inimeste püüdlustes edasi liikuda.

Karikad ja medalid: väärtustades pingutust ja pühendumust

Enesekindlus mängib suurt rolli mitmes elu aspektis, võimaldades meil uskuda enda võimetesse ja sooritada parimal võimalikul tasemel. Saades tunnustust, on võimalik enesekindlust veelgi tugevdada. Peale seda, kui neile on antud auhind, on paljud inimesed leidnud lisamotivatsiooni edu saavutamiseks, kuna neil on näidata käegakatsutavat tõendit oma varasemate pingutuste eest.

karikate müük

medalid ja karikad

Karikate ja medalite tellimine ja valmistamine

Meeskondade tunnustamine nende pühendumise, raske töö ja pingutuste eest on fundamentaalne samm nende vaimu tõstmiseks ja innustamiseks tippsoorituseks ka edaspidi. 

Erakordse disainiga karika tellimine pakub ainulaadsust ning puidust karikad ja cnc freesimine on isikupärastamiseks imelised valikud. Karikate tellimine pärast põhjalikku kaalutlust loob auhinnad, mis panevad vastuvõtjad tundma end eriti hinnatu ja austatuna.

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

karikad ja medalid

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Auhinnad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Puidust karikad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Medalite tellimine

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.