Medalid – tellimine ja valmistamine

Võta meiega ühendust!

Ei ole midagi auväärsemat kui see hetk, kui medal sinu kaela ümber asetatakse. Olenemata vanusest – olgu siis täiskasvanu, laps või teismeline – medalid omavad erilist tähendust, tunnustades pingutusi ja saavutusi. Kuid kuidas toimub medalite tellimine ja medalite valmistamine, et see auhetk kindlustada?

medalite tellimine

medalite valmistamine

Millised medalid valida?

Kui mõelda sõnale „medalid“, siis paljudele tuleb silme õhuke kullatud medal, mis ripub triibulise paela küljes. See pilt on ilmselt ka sinu silme ees. Ehkki neid on võimalik teatud määral kohandada, jäävad need kaugelt vaadates üksteisega sarnaseks. 

Medalite ja karikate tellimine pakub võimalust valida isikupärasema variandi, mis tähendab, et ka medalite valmistamine kui protsess on unikaalsem. Võib-olla klaasauhind või midagi metallist? Või on sinu valik puidust medalid ja karikad?

Miks valida puidust medalid?

Millised mõtted tekivad esimesena, kui mainitakse terminit „puidust medalid“? Võib-olla kujutad ette lihtsat puutükki, mis on viimistletud sõnade või sümbolitega? 

Kuigi selline variant võib olla armas, erinevad meie puidust medalid neist oluliselt. Meilt puidust medalite tellimine tähendab, et saad endale detailirikka, auväärse ja väljapaistva toote. 

Puidust medalite valmistamine pakub suurepärast võimalust traditsioonilistest metallmedalitest eristuda. Rõhutame ka, et kasutame kohalikku puitu, mis toetab kodumaist tootmist.

medalid

medalite tegemine

Puidust medalite tellimine ja karikate tellimine: eelarvesõbralikud valikud sinu järgmiseks ürituseks

Meie siht on tagada, et iga medal ja karikas pakuks rõõmu nii selle tellijale kui ka selle vastuvõtjale. Unikaalsed puidust karikad ja medalid, kohandatud spetsiaalselt iga ürituse jaoks, täidavad seda eesmärki vaevata. Puidust medalid vajavad individuaalset lähenemist; isegi kui masstootmine võimaldab suuremat tootmist, jääb medalite tegemine endiselt kunstipäraseks tegevuseks.

Puidust karikate ja medalite valmistamine – väike pilk protsessi

Alustage protsessi, jagades oma algset visiooni meiega. Olgu see siis lihtne kritseldus, inspiratsiooni allikaks olevad fotod või paar sõnaga kirjeldatud idee. Meie meeskond võtab teie mõtte aluseks ja varsti on teil võimalik tutvuda esialgsete kavanditega.

Kui ei ole veel selget mõtet, millised puidust medalid peaksid olema, ärge muretsege – see annab meile ainulaadse võimaluse kasutada ka omi ideid ja ikkagi luua midagi erakordset.

Materjali valik on lai: tammest vineerini, saate ise otsustada, milline puit ja viimistlus – olgu see siis peitsitud või värvitud – teie medali jaoks parim on. Disaini kinnitamisel muudame ideed reaalsuseks – abiks CNC-freesimine, lõikamine ja graveerimine. Meie tehnikaga on võimalik ellu viia iga soov või muster. 

Puidust medalite tellimine võib sisaldada ka aluse valikut, mis võimaldab medalit hõlpsalt näidata nii riiulil kui ka laual.

medalite müük

medalid ja karikad

Meie kogemus: medalid lastele ja auhinnad ettevõtetele

Lastele on medali saamine väga oluline, ent veelgi erilisemaks muudab selle, kui medal paistab silma ainulaadsusega. Kunstiring võib näituse lõppedes jagada pintsli ja värviplekkidega medaleid; maraton võiks osalenud lastele meelde jääda sammu kujutisega medalite toel, samas kui lauluvõistluse auhinnaks võiks olla noodikirja meenutav medal.

Eelnevat silmas pidades muutub medalite tellimine, medalite valmistamine, ja medalite müük, samuti karikate müük, kiiresti üheks huvitavaks ja mitmekesiseks valdkonnaks! Olgu tegemist laste või ettevõtete medalitega, meie eesmärk on alati leida lahendus, mis peegeldab organisatsiooni unikaalsust ja soove. 

Üks on kindel – puidust auhinnad pakuvad ainulaadsust, tagades, et sarnaseid medaleid ei leidu kusagil mujal!

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Karikad ja medalid

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Auhinnad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Karikate tellimine

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Klaasauhind

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.